SMER, SNS, MOST-HÍD: Politická banda usvedčená.

Autor: Pavol Tvrdý | 16.8.2019 o 21:24 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  4008x

Je to vonku. Fico a jeho politická banda sú usvedčení z toho, že so svojimi funkciami narábali ako "špinavé protislovenské prostitútky". Kočnerov mobil odhalil, čo sme aj tak všetci vedeli. Len nie pre všetkých to má aj význam.

Prečo? A čo myslíte, všetci tí zarytí voliči Fica, kapitána Danka a Bugára? Podľa najnovších prieskumov síce našťastie podpora týchto ľudí padá, no i tak to stále nie je ono. Ale veď poďme pekne po poriadku.

SMER s Ficom či bez Fica je stále politickou stranou, ktorá zapredala našu krajinu oligarchom. Jej čelní predstavitelia (Fico, Kaliňák, ale i ostaní) sú takmer na dennej báze usvedčovaní z podvodov a klamstiev. No i napriek tomu sú tu ľudia, ktorí sú rozhodnutí v nadchádzajúcich parlamentných voľbách odovzdať svoj hlas v prospech týchto skorumpovaných podvodníkov (ak budú kandidovať). Nedokážem spracovať, prečo sa títo voliči nehanbia a aké musí byť ich svedomie. Podporovať ľudí priamo zodpovedných za všetky tie svinstvá. Dobre, chápem že starí polosenilní dôchodcovia sú príliš dôverčiví a nechajú sa opiť aj rožkom. Veď, keď vidia toho Fica "jako ľen pekňe hovorí v tom teľevízore". Dobre, beriem. No čo tí ostatní? Ľudia s relatívne zdravým rozumom. To naozaj nechápu, že politika tejto strany je postavená hlavne proti nim samým? Obedy "zadarmo", vlaky "zadarmo", to rozhoduje. Zapredanie všetkých zložiek štátu mafii, podvody, klamstvá, krádeže... ale kdeže, veď oni to popreli a povedali že to ten Soros, či Šoroš, či jaký parom to je, má na rováši.A ak aj nie on, tak Radičovej vláda určite.

SNS na čele s kapitánom Dankom sa síce pred minulými parlamentnými voľbami mohla mnohým javiť ako dobrá voľba, no počas posledných rokov sa ukázalo, že to bol veľký omyl. Časy, kedy ožratý Janko Slota perlil nielen v parlamente a jeho verný poddaný sluha (Rafaj) by si pre neho nechal aj koleno vŕtať sú už dávno preč, no to čo prišlo po nich, to je fakt niečo. "Pologramotný dement" na čele politickej strany, ktorá takmer na týždennej báze robí prúser za prúserom. Stíhačky, potravinový katalóg, ministerstvo pôdohospodárstva a školstva nevynímajúc. Ale nevadí, veď táto strana sa aj tak znova dostane do parlamentu znova. Falošné kresťanské hodnoty a akože pronárodné cítenie to istia.

MOST-HÍD - skúsenosti, rozvaha a hlavne charakter. Áno, ten charakter, ktorý však čelný predstaviteľ tejto už dá sa povedať neexistujúcej strany rozhodne nemá. Ale bolo by aj prehnané namýšľať si, že keď ste takmer 30 rokov súčasťou špiny zvanej slovenská politika, neumažete sa. 

Myslím si, že Bélovi bolo už po prezidentských voľbách jasné, že ako politik skončil. Len keby so cťou. Rozbiť vládu, či nerozbiť? Odísť či zotrvať? (Kočner na Maldivách rozhodol zaňho) Kalkuluje, počíta a aj tak je to už na nič. Jednoducho vyhorel a odíde. Narozdiel od Fica nie s takým strachom a potupou. Po tom všetkom môže byť rád, že svet na neho zabudne. Asi sa o ňom nebudú učiť v školách, nebudú sa o ňom točiť filmy ani po ňom nikto nepomenuje ulicu. Jednoducho začal ako pán, skončil ako úbožiak. Z MOSTa do prosta. A keďže MOST je strana jedného muža, jej osud je jasný.

PROSÍM, ľudia, voliči týchto paškvilov, otvorte oči. Toto je čisté zlo a aj vďaka vám nabralo veľké rozmery. ...Že nemáme alternatívy? Kto môže povedať takúto hlúposť? Hlupák jedine. Na 100% sú v našej politike ľudia, ktorým vskutku záleži na našej krajine, na dobre nás občanov. Na rovinu. Myslím, že strany ako OĽANO, SAS, ZA ĽUDÍ, SME RODINA, či dokonca ĽSNS nie sú zlými voľbami. Dá sa vybrať, len to chce obetovať čas, prečítať si program, zamerať sa na to, aké osadenstvo tvorí tieto strany, akí sú títo ľudia čestní, spoľahliví.

Prajem si, aby sa po nadchádzajúcich parlamentných voľbách parlament (a ideálne všetko) vyčistil od plievu, ktorý ho dnes okupuje. Budúcnosť nie je daná. My sami si vyberieme. Chceme zotrvať v klamstve a zlobe, alebo dáme šancu dobru a spravodlivosti? Verím, že spravodlivosť nakoniec zvíťazí a všetci tí darebáci na čele s "Hranolom" skončia tak, ako si zaslúžia. V base.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Beaty Balogovej

Kam odchádza Robert Fico a prečo je jeho odchádzanie škaredé

Ficova metamorfóza na hovorcu najnižších pudov národa ublíži všetkým.

Cynická obluda

JUDr. Danko ako advokát

Predstava, že sa Andrej Danko vráti k advokácii ponúka jednu doplňujúcu otázku.

Opozícia neuspela, Pellegrini zostáva premiérom

O kreslo ho chceli pripraviť preto, že nenavrhol odvolať Jankovskú.


Už ste čítali?